En İyi Su Arıtma

En İyi Su Arıtma

Günümüz dünyasında her geçen gün insanoğlunun sebep olduğu kirlilikler artmaktadır. Bunların en önemlilerinden bir tanesi su kirliliğidir. Su hayattır. Canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için belki de en önemli maddedir. Fakat su bu kadar önemliyken içtiğimiz kötü kalitedeki sular bazı kötü sonuçlar doğurabilir.

 

” Kirli içme suyu 500 bin can alıyor ”

kirli su içmenin zararları ile ilgili görsel sonucu

Dünya Sağlık Örgütü raporuna göre kirli içme suyu; ishal, kolera, dizanteri, tifo ve çocuk felci gibi hastalıklara neden olurken, her yıl 500 binden fazla kişi ishale bağlı olarak hayatını kaybediyor.

 

QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik, Dünya Su Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, evlerde kullanılan suyun arıtılması için düşük maliyetli sistemler geliştirilmesinin önemine dikkat çekiyor.

22 Mart “Dünya Su Günü” dolayısıyla bir açıklama yapan QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik, hızla artan dünya nüfusunun ve çevre kirliliğinin tüm dünyada yeraltı sularını ve doğal kaynakları olumsuz etkilediğini belirterek, su kaynaklarının korunmasına ve sağlıklı içme suyunun önemine dikkat çekti.

Geyik, “Birleşmiş Milletler tarafından dünyada giderek büyüyen temiz su sorununa dikkat çekmek, içilebilir su kaynaklarının korunması ve çoğaltılmasını desteklemek için ilan edilen bu günde, biz de musluktan akan suyun arıtılmasının önemini hatırlatmak istiyoruz” dedi. Giderek artan dünya nüfusunun her geçen gün su kaynaklarını daha çok tükettiğini ve kirlettiğini vurgulayan Geyik, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

“Gelişmiş içme suyu kaynaklarına erişim, küresel ölçekte çok ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) Temmuz 2014’te yayımladığı rapora göre kirli su; diyare (ishal), kolera, dizanteri, tifo ve çocuk felci gibi hastalıkların bulaşmasına neden olabiliyor. Kirli içme suyu nedeniyle her yıl 500 binden fazla kişi ishale bağlı olarak hayatını kaybediyor.* Dünyanın çeşitli bölgelerinde, 748 milyon kişinin temiz içme suyuna erişim şansı olmadığı görülüyor.

Bugün artık, tüm dünyanın temiz suya ihtiyacı var. Özellikle içme suyunu güvenilir kaynaklardan temin ederek tüketmek büyük önem taşıyor. Sağlıklı ve taze suya erişimin giderek zorlaşması farklı alternatifler doğuruyor. Sağlıklı bir yaşam için, içilen suyun miktarı veya saflığı kadar kalitesi de önem taşıyor. Bu nedenle, düşük maliyetli arıtma sistemlerinin geliştirilmesi gerekiyor.”

(Alıntıdır!) http://www.milliyet.com.tr ‘dan alıntıdır.

En İyi Su Arıtma Cihazları

Evlerinize , iş yerlerinize kısacası tüm su ihtiyacınız olan yerlerde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli su içebilmek için iyi bir arıtma cihazı gerekmektedir. İyi bir arıtma seçmek içme suyunu kaliteli bir şekilde arıttığı gibi , periyodik bakım süresi de uzayacağı için daha az maliyetli olacaktır. Bir artıma cihazının en önemli bölümü filitreleridir. Arıtma cihazı seçerken filtrelerin NSF sertifikalı olmasına dikkat ediniz. NSF bu gibi şeylere onay veren sağlık kuruluşudur. NSF onaysız filitre alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.

En İyi Su Arıtma

En İyi En Kaliteli Su Arıtma Cihazları Altay Su Arıtma’da

NSF onaylı filitreler , yüksek kaliteli parçalar , kaliteli ve garantili servis imkanı Altay Su Arıtma’da. İstanbul’un her yerinden 7/24 servis için , Türkiye’nin her bölgesinden 7/24 su arıtma cihazı ve yedek parça temini için bize ulaşablilirsiniz. En iyi ve en kaliteli su arıtma cihazları için hemen arayın : 0532 494 02 85

En İyi Su Arıtma En İyi Su Arıtma

 

Altay Su Arıtma Servisi

İstanbul Su Arıtma

Kategoriler: Bağcılar Su ArıtmaEn İyi Su Arıtma Cihazlarıİstanbul Su ArıtmaSu Arıtma ServisiSu Arıtma Sistemleri

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın